Hubane majutus mere lähedal

Külalistemaja Rannaliiv ootab teid Lahemaal Võsu alevikus Vihula vallas Lääne-Virumaal. Siin on aastaringselt võimalik korraldada meeldejäävaid tähtpäevi, pidusid, seminare jne. Või siis lihtsalt mõnusalt aega veeta – tule üksi, pere või sõpradega.

Võsu on ajalooliselt tuntud armas kuurort põhjarannikul. Siin on kena supelrand ja ilus loodus. Ümbruskonnas on palju vaatamisväärsusi. Aktiivse- või sportpuhkuse ihalejad leiavad siit samuti oma. Kalamehed saavad Kuradisaare juures kevadel ja sügisel forelli ning lõhet püüda, tormised ilmad meelitavad lohesurfareid. Julgemad sukelduvad meres vanadele vrakkidele.

Pärast aktiivseid tegevusi saab Rannaliiva saunas võtta hüva leili.

Kes soovib vaikust ja rahu, sel on võimalik külastada Võsu raamatukogu, võtta endale mõned meelepärased romaanid ja nautida Rannaliiva välivõrkkiiges oma mõnusat raamatut.

Võsul asub korralik paadisadam, raamatukogu ning palju lõbustus- ja ajaviiteasutusi.

Külastada tasub kindlasti ka ümbruskonna tuntud kohti: Palmse, Sagadi ja Vihula mõisa, Toolse linnusevaremed, Altja kaluriküla ning Käsmu kapteniküla. Huvitava ja puutumatu loodusega võimaldavad tutvuda rohked ning tähistatud RMK matkarajad.

Selle kõigega jõuate soovi korral tutvuda, kui kasutate puhke- ja ööbimispaigana meie rahulikku ning mugavat külalistemaja.