Pakett “ Meeskonnatöö viib tulemuseni.”

Teie ettevõtte seminari- või koolituspäeva saab vürtsitada meeskonnatöö juht, kes viib läbi tulemusliku ning meeleoluka tegevuse. Tekitades sellega piisavalt lõõgastava vahepala pikka ja väsitavasse koolituspäeva. Tegevusi saab korraldada nii sise,- kui välitingimustes. Sedalaadi tegevus aitab sulatada jääd ka olukorras, kus kõik inimesed üksteist ei tunne. Et tagada meeskonnatöös maksimaalne tulemus, on vajalik eelnev kooskõlastus ettevõtte juhi või vastutava isikuga. Nii selgitame välja tegeliku vajaduse ja missiooni. Läheneme iga ettevõtte seminarile või koolitusele personaalselt.

    Mõned näited tegevustest:

  • “Reis ümber maailma”, kus ülisuures mõõdus lauamängule on paigutatud inimesed nuppude asemel. Võistkonna kapteni juhtimisel saavad nupud vastavalt täringul näidatud numbrile liikuda. Eesmärk on kõik nupud meeskonnas “koju” liigutada. Korraga saab mängida 16-24 inimest.
  • Metsamäng vabas looduses, kus meeskonnad liiguvad mõningaid ülesandeid täites. Läbi tegevuste korjatakse punkte ning lõpuks selgub ka võitja.
  • Läbimäng müügist tootmise ja paigaldamiseni. Tegemist on rollimänguga, kus kollektiiv jagatakse rühmadesse just nii, kuidas nende positsioonid reaalselt ettevõttes on. Läbi mängu on võimalik välja selgitada “ nõrgemad lülid”.