Meie lugu

1980. aastate lõpus ehitas Rakvere KEK oma töötajatele Rannaliiva puhkekodu, millest on tänaseks saanud külalistemaja, kuhu saavad külastajad tulla aastaringselt. Majas on aastate jooksul olnud mitmeid rentnike.

2016. aasta alguses otsustasid kaks sõpra võtta ise rendile väsinud ilmega Rannaliiva külalistemaja. Renoveeriti toad, osteti uus mööbel ning 2016. aasta hooaja alguseks avati jälle uue hingamisega uksed. Kõik ehitustööd ja plaanid on tehtud ühiselt, kaasatud pereliikmeid ning sõpru ja ollakse sada protsenti asja juures. Kodusust, sõbralikkust ja soojust loodetakse pakkuda ka kõikidele klientidele. Paar aastat pärast taasavamist otsustati maja ka ära osta – ikka selleks, et pakkuda Võsu külalistele mugavat ja meeldejäävat puhkust ka edaspidi. Kokku on majas 13 tuba ja maksimaalselt mahub korraga peatuma 40 inimest. Lisaks on juurde ehitatud kämping ja hoovis ootab peatujaid ka 3-toaline aiamaja. 

Peatudes Rannaliiva külalistemajas, soovitame teil uudistada kindlasti ka ümbruskonna tuntud kohti: Palmse, Sagadi ja Vihula mõisa, Toolse linnusevaremed, Altja kaluriküla ning Käsmu kapteniküla. Huvitava ja puutumatu loodusega võimaldavad tutvuda rohked ning tähistatud RMK matkarajad.

Rannaliiva pere püüab igale kliendi soovile läheneda individuaalselt ning pakkuda kõigile parimat lahendust! Olete oodatud!