GRUPILE

Pakume gruppide puhul ka terve kompleksi rentimist koos aktiivsete tegevuste või tööalaste seminaridega

Gruppide puhul lähtume inimeste arvust. Võimalik on majutuda nii kindlas arvus tubades, kui rentida kogu maja kasutamine teie sobivaks perioodiks. Grupid saavad kasutada päikselist seminariruumi kuhu mahub teatristiilis kuni 40 inimest. Loomulikult on saali võimalik paigutada ka laudasid. Oma ürituse läbiviimiseks saab tellida ka toitlustust, mida pakume keldrikorruse saalis. Ka söögisaal mahutab kuni 40 inimest. Seminariruumis on olemas WIFI, projektor koos ekraaniga ja tabertahvel. Lisaks seminariruumile ja majututusele on võimalus rentida ka sauna, mullivanni ja kümblustünni. 

Loomulikult kehtivad gruppidele ka soodushinnad. 

Firmaüritused      Seminar/Koolitus      Koosolek      Peod      Laager      Aktiivsed tegevused

Rannaliiva külalistemajas on võimalik viia erinevaid firmaüritusi, olgu selleks suvepäevad, talvepäevad, saunaõhtud – aga ka koolitused ja koosolekud. Teid ootab päikseline seminariruum ning pakume ka toitlustust, sh kohvipause. Küsi näidismenüüd, kuid loomulikult arvestame ka kõikide erisoovidega. Soovi korral saate kasutada ka kogu hoovi. 

Sobilik suuremate konverentside, seminaride, bankettide või muude erisündmuste jaoks.
Saal on varustatud data-projektori ja ekraaniga, pabertahvli ja markeritega, märkmepaberite ja pastapliiatsitega.

– Mahutab kuni 40 inimest

– Valgusküllane seminariruum

– Kohvipaus

– Toitlustus (söögisaal mahutab 40 inimest)

– WIFI, projektor koos ekraaniga

– Pabertahvel ja kirjutusvahendid

Koosolekute Lounge

Kui soovite viia läbi koosolekut, pakume selleks nii seminariruumi, söögisaali, sauna-eesruumi kui mugavat suure lauaga sviiti. Vastavalt inimeste arvule ja soovidele, leiame sobiva lahenduse. Ette tellimisel pakume ka toitlustust. 

– Sobib väiksemale seltskonnale, kuni 10 inimest

– Võimalik tellida toitlustus

– Kohvipaus

– Söösaal (mahutab 40 inimest)

– sauna, mullivanni ja tünnisauna võimalus

– Pabetahvel

Korralda üks tore kokkusaamine

Kui otsite kohta, kus korraldada oma sünnipäev, pulmad, suguvõsa kokkutulek või kooli lõpupidu olete just õiges kohas. Rannaliivas on olemas selleks kõik võimalused. Ühiseks olemiseks saate kasutada nii seminariruumi, söögisaali kui hoovi. Hoovis on võimalik kasutada ka meie peotelke. Pakume toitlustust ja aitame programmi kokku panna. Küsi pakkumist!

– Toitlustus

– Ruumide kasutamine osaliselt või kogu kompleksi rent

– Peotelkide kasutamine

– Hoovi kasutus

– Grilli ala

Korralda Laager

Otsite kohta, kus viia läbi oma laagrit? Meie juures on korraldatud mitmeid laste- ja noortelaagreid. Teie kasutuses saab olema seminariruum ja söögisaal ning loomulikult pakume ka majutust. Koostame pakkumise vastavalt teie eelarvele, tubades saab magada 1-7 inimest. Kui viite läbi sprodilaagri ja vajate selleks ka suuremat saali, saame kaasata Võsu spordihoonet. Soovi korral pakume toitlustust nii kohapeal, kui teeme kaasa lõunapakid. 

Kui soovite aktiivselt aega veeta, pakume omaltpoolt võimalust minna sauna, mängida hoovis erinevaid sportmänge ning pikemateks matkadeks saab meie käest rentida ka jalgrattaid. Kes merele soovib minna, siis ka see on võimalik. Me pakume ka koos kapteniga paadirenti, kuhu korraga mahub kuni 5 inimest. 

Lisaks on Võsul ja Võsu ümbrusel pakkuda palju põnevat!

Aktiivsed tegevused

– Suvel on kõige populaarsem kindlasti rand. Puhta liivaga rannaala on pea 3km pikkune. 

– Erinevad matkarajad: Viru raba, koprarada, altja, palmse, sagadi, Ojakivi rada, Ojaäärse matkarada, Oandu-Võsu Matkarada, Võsu-Nõmmeveski matkarada. 

Võsu Surfikool

– Võsu Kunstikuur

– Erinevad üritused, näiteks “Südasuve challenge”

– Võsul on väga palju erinevaid toitlustusasutusi, kust igaüks endale sobiva leiab

– Ka ööelu on tasemel, nii O-Kõrtsus kui Ukuleles toimuvad nädalavahetuseti peod

Käsmu meremuuseum

Kaunid kontserdid Käsmus

Käsmu tuletorn

– Kuradisaar

Geopeitus

– Viinistu kunstimuuseum

– Juminda ja Pärispea poolsaared

Tagasiside gruppidelt

Flag_of_Estonia

“Väga kena koht! Ruumid on ilusad ning kõikide mugavustega. Toidud olid maitsvad ja teenindus oli sõbralik ja vastutulelik! Tuleme kindlasti uuesti! rentisime ka jalgrattaid, nendega oli lihtsalt lust ka Käsmu ilu nautimas käia! Suured tänud Teile!”

Liisa

Flag_of_Estonia

“Võsu Rannaliiva ja Noorteühing TORE koostöö algas 2016. aastal ja sellest hetkes peale on see meie lemmik koolituspaik. See soojus ja hoolitsus, mida seal kogeme, on midagi, mis eristub ja puudutab nii, et tunned end erilisena… Ja veel, me oleme saanud tihti ka lisaüllatuste osaliseks. On omaette kunst kõigele heale pakkuda lisaks midagi, mida ei osanudki ootata. Võsu oskab olla üle ootuste hea!””

MTÜ Noorteühing TORE juhatuse esimees

Verified by MonsterInsights