Arhiiv: <span>Accommodation</span>

Voodikoht TWIN toas

Voodi koht Rannaliiva Twin toas koos rõdu ja kõigi mugavustega. Kaks eraldi voodit, mida on kerge vaevaga võimalik üheks seada. Lisavoodi võimalus. Toas on dušiga pesuruum ja WC.

Read more

Published on: aprill 19, 2016  -  Filed under:

SINGLE

Ööbimisvõimalus ühele inimesele Rannaliiva Single toas koos rõdu ja kõigi mugavustega. Toas on dušiga pesuruum ja WC.

Read more

Published on: aprill 18, 2016  -  Filed under:

KARAVANIPLATS

Meie karavaniplats asub Võsu keskuse lähistel Rannaliiva külalistemaja taga, kust kõik kultuuri- ja vabaajasündmused on väikese jalutuskäigu kaugusel. Karavaniplats piirneb ühest küljest Võsu jõega, mis on heaks uudiseks karavaniga reisivale kalamehele. Privaatses ja kenas aias saate parkida oma karavani ja seejärel mõnusalt suvitama hakata. Meil on karavanidele elektrivarustus, värske vesi, välitualett. Kes soovib grillida, siis […]

Read more

Published on: märts 7, 2016  -  Filed under:

TELGIPLATS

Rannaliivas on võimalik telkida kahes kohas – hoovis ja üle Võsu jõe asuvas Rannaliivale kuuluvas metsikus padrikus. Iga telkija leiab kindlasti sobiva koha. Telkijad saavad kasutada värsket vett ja välitualetti.

Read more

Published on:   -  Filed under:

SVIIT

Rannaliiva kõige suuremad ja mugavamad sviittoad on varustatud kõige vajalikuga, et hästi magada, puhata või lihtsalt suvitada. Sviit sobib ka suurematele peredele, kuna lisavoodeid mahub vajalikul määral. Kõigis tubades on dušiga pesuruum ja WC. Kõik toad on rõduga.

Read more

Published on: märts 4, 2016  -  Filed under:

TWIN

Rannaliiva standardtuba koos rõdu ja kõigi mugavustega. Kaks eraldi voodit, mida on kerge vaevaga võimalik üheks seada. Lisavoodi võimalus. Toas on dušiga pesuruum ja WC.

Read more

Published on:   -  Filed under:

Verified by MonsterInsights